KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178060
nr 1217 8060
John Carlsson
(1896-1979), Sverige
Oljemålning, Kyrka. Signerad John Carlson, daterad 1972. Olja på pannå, 45x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:17:55
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
John Carlsson
Läs mer om John Carlsson